ART / Oil paintings / Oil painting 14077429
nr 1407 7429
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad GS, 1888, uppfodrad duk, Landskap med kor. Oil on canvas, 31x40, outer dimensions including frame: 47x55,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GS, 1888, uppfodrad duk, Landskap med kor. Olja på duk, 31x40, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
2000
SEK 1600
Monday July 5 2021
at 19:20:18
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Robot)